Renama Enerji Ltd. Şti.

Sektördeki deneyimi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve tecrübeli kadrosu ile Güneş enerjisinden elektrik üretimi (fotovoltaik enerji) sektörünün öncü ve en güçlü kuruluşlarından dır.

Ürün ve hizmetlerinin uluslararası yetkinlik, kalite ve standartta karşılayacak düzeyde olmasına önem veren Renama Enerji, üstün nitelikli insan kaynağı, teknolojiyi çok yakından takip etme ve uygulama becerileri ile seçkinleşmektedir.

Projelendirmeden, TEDAŞ kabul hizmetlerine, altyapı inşaat ve montajından, elektrikasyona kadar tüm anahtar teslim santral kurulum işlemlerini yetkin teknik ekipleriyle kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Renama Enerji GES santralleri ülke genelindeki tüm coğra ve iklim şartlarında kanıtlanmış başarıya sahiptir.

Renama Enerji Güneş Enerjisi ile ilgili bütün projelerinizde (şebeke destekli sistemler, şebekeden bağımsız sistemler ve solar sulama sistemleri) sizlere her türlü ürün desteğinide sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Doğru güneş enerjisi santral yatırımı ve çevreci çözümlerin adresi Renama Enerji, anahtar teslim GES projeleri kurarak, her proje için özel çözümler geliştirerek ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmaktadır. Topluma, çevreye ve insana olan saygımızın bir sonucu olarak tüm çalışmalarımızda çevreyi korumaya özen göstermek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır

250+

GES PROJELENDİRMESİ

150+

GES KURULUMU

99+

MÜŞAVİRLİK

180+

İŞLETME & BAKIM
Yukarı